banner84

Büyükşehir Belediyesi arsa satışı yapacak

31 Mart yerel seçimlerinin ardından 4 milyar 312 milyon lira borcu olduğu açıklanan Antalya Büyükşehir Belediyesi, mülkiyetinde bulunan taşınmazların bir kısmını ihale usulü ile satışa çıkardı.

Büyükşehir Belediyesi arsa satışı yapacak

Şartnamelerin Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı’ndan mesai saatleri içinde temin edilecek taşınmaz mallar için 4 Temmuz 2019 Perşembe günü Antalya Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda ihale yapılacak. İhaleye katılacak gerçek veya tüzel kişiler istenilen belgeleri ve geçici teminatları yatırıp ihale komisyonuna elden veya posta ile teslim etmesi gerekiyor.
Aksu, Döşemealtı, Konyaaltı,  Akseki, Korkuteli, Serik ilçelerinde 1’er, Alanya’da 4, Elmalı’da 5, Kumluca’da 6 adet farklı metrekarelerdeki toplam 21 tarla satılacak ve yaklaşık 4 milyon TL gelir elde edilecek. Alanya’daki satılacak olan taşınmazlar Bayır’da 1710 metrekare tarla 9 bin TL, Deretürbelinas’ta 1130 metrekare tarla 35 bin TL, Mahmutseydi’de 6680 metrekare tarla 100 bin TL, ve yine Mahmutseydi’de 602 metrekare tarla için 20 bin TL tahmini bedel biçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107