banner84

Büyükşehir tedbirleri aldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Hizmet Birimi 9 gün sürecek bayram tatili için hazırlıklarını tamamladı ve herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için gerekli tedbirleri aldı

Büyükşehir tedbirleri aldı

1 Haziran’dan itibaren başlayacak olan Ramazan Bayramı Tatili, 10 Haziran’da sona erecek. Uzun sürecek tatil için hem Alanya halkı hem de gelen yerli ve yabancı misafirlerin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda bayramlarını ve tatillerini geçirmeleri için, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi tüm hazırlıklarını tamamladı. Bayram Tatili boyunca vatandaşlar, herhangi bir sorun yaşadıkları zaman 112  itfaiye, 153  zabıta ve 185 ASAT’ı arayarak sorunlarını iletebilecek. 
TATİL BOYUNCA YEMEK
Ayrıca Aşevi, tatil boyunca ihtiyaç sahiplerine üç öğün sıcak yemeklerini servis etmeye devam edecek. Engelsiz Ulaşım Aracı vatandaşlara hizmetini sürdürecek. Temizlik ekipleri sorumluluk alanı içinde bulunan bulvar cadde ve parklarda dönüşümlü olarak çalışmalarını sürdürecek. Park ve Bahçeler ekipleri de yeşil alan ve parklarda gerekli çalışmalarına devam edecek. 
10 BİN ÇİÇEK DAĞITACAK
Diğer yandan vatandaşların en çok ziyaret ettiği mezarlıklarda da bakım, onarım ve temizlik çalışmaları tamamlandı. Alanya’nın doğu, batı ve merkezinde vatandaşların sık ziyaret ettiği mezarlıklarda arife günü vatandaşlara ücretsiz olarak 10 bin çiçek dağıtımı gerçekleştirilecek. Tüm birimleriyle bayrama hazır olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi huzurlu ve güzel bir bayram için görev başında olacak.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107