banner84

Din görevlileri toplantıda buluştu

Din görevlileri arasında çalışma birliğini sağlamak ve yapılan hizmetleri değerlendirmek üzere İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan başkanlığında istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Din görevlileri toplantıda buluştu

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantıda gündem maddeleri görüşüldü ve din görevlilerine Müftü İlhan tarafından idari konularda bilgilendirmeler yapıldı. İlhan, yapılan hizmetleri yerinde görmek, görevliler arasındaki dayanışma ve kaynaşmayı, birlik ve beraberliği sağlamak, bölge camilerdeki sorunları paylaşarak, nelerin yapılabileceğini istişare etmek, görevlilerin görevleriyle ilgili bilgi alışverişinde bulunmalarını ve hizmet birliğini sağlamak amacıyla mahalle ve bölge toplantıları yapılacağını bildirdi.
DEĞERLENDİRME YAPILDI
Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan İlhan, “Din Görevlilerimizle yaptığımız toplantımızda Müftülüğümüz tarafından hedeflenen ve yapılması planlanan projelerimizi gözden geçirdik. İlçemizde din hizmetlerinin daha verimli ve etkin bir şekilde yürütülmesi için şimdiye kadar yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Gençlere, kadınlara ve engelli vatandaşlarımıza kısaca toplumun her kesimine hizmetlerimizi ulaştırma noktasında genel bir değerlendirme yaptık.
AMAÇ HİZMET BİRLİĞİNİ SAĞLAMAK
Toplantımızda ayrıca yapılan hizmetleri yerinde görmek, görevlilerimiz arasındaki dayanışma ve kaynaşmayı, birlik ve beraberliği sağlamak, bölgelerimiz ile camilerimizdeki sorunları paylaşarak nelerin yapılabileceğini istişare etmek, görevlilerimizin görevleriyle ilgili bilgi alış verişinde bulunmalarını ve hizmet birliğini sağlamak amacıyla mahalle ve bölge toplantıları düzenleme kararı aldık.” dedi.
Toplantı iyi dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 18:13
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107