banner84

Duyarsız kalma

Çevreye karşı duyarlılık bilincini aşılamak adına Alanya Belediyesi'nin 15 Eylül'de düzenleyeceği çöp toplama etkinliği, daha fazla kitleye ulaşabilmek için 21 Eylül'e ertelendi

Duyarsız kalma

-Haber Merkezi
Son zamanlarda çevreye karşı duyarsızlığın artması ve doğaya atılan atıkların çoğalması sebebiyle Alanya Belediyesi, 15 Eylül Dünya Çöp Toplama Günü’nde örnek bir etkinliğe imza atmaya hazırlandı. Belediye temizlik hassasiyetini göstermek, temiz çevre duyarlılığını arttırmak, daha temiz bir çevre için farkındalık oluşturmak amacıyla ‘Dünya Çöp Toplama Günü’nde gerçekleştireceği etkinliği 21 Eylül tarihine erteledi. 
HAYDİ ALANYA 
Vatandaşlar ve belediye ekiplerinin birlikte temizleyeceği etkinliğin daha fazla kitleye ulaşabilmesi için tarihin ertelendiğini açıklayan Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir, "Vatandaşlarımızı çevreye duyarlı olmaları konusunda bu etkinliğe davet ediyoruz. Şu anda oldukça yoğun bir katılım var. Ancak ne kadar çok kişiye ulaşırsak, farkındalık çalışmamız daha çok yankı bulacaktır" dedi. 

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107