banner84

Efsane lezzete, efsane kampanya

Türkiye'nin üstün lezzet ödülünü alan tek iskenderi olan Bursa Kebap Evi, ödüllü iskenderde 2. iskendere 12.45 TL kampanyası ile büyük bir fırsat kampanyası başlattı

Efsane lezzete, efsane kampanya

-Haber Merkezi
Şekerhane Mahallesi, Şevket Tokuş Caddesi üzerinde bulunan Bursa Kebap Evi, çeşit çeşit ürünleri ile müşterilerini mest ediyor. Menüsünde iskender haricinde yer alan porsiyon döner, tombik, ezogelin ve tavuk çorbası, kasap köfte, pideli köfte, İnegöl köfte, tavuk külbastı, Uludağ tatlısı, künefe, katmer seçenekleri ile zenginleştiren Bursa Kebap Evi, müşterilerine yemekten sonra sınırsız çay ve kahve ikramı da yaparak, müşterilerinin keyifli zaman geçirmelerini sağlıyor.
ÖZEL GÜNLERE ÖZEL MENÜ
Türkiye genelinde 100 şube ve 5 ülkede hizmet veren firmanın, bütün ürünleri helal kesim olup, kalite ve hijyen belgeleri sahip. Özel gün ve toplantılarda da ev sahipliği yapan Bursa Kebap Evi, özel günlerine özel menü seçenekleri ile uygun fiyatlarla hizmet veriyor.
'MÜŞTERİLERİMİZİN GÖNLÜNÜ ALIYORUZ'
İşletme Müdürü Yüksel Özdemir, "Gemişte yoğunluktan dolayı küstürdüğümüz müşterilerin gönlünü almak için yeni usta ve salon ekibi ile yeni bir kampanya yaptık. İskerder fiyatını değiştirmeden 1.sini 24.90 TL, 2'ncisi ise 12.45 TL'den müşterilerimize sunuyoruz. Tombik ekmek ve ayran 13.90 TL, çorba 8.90 TL, künefe 10.90 TL gibi çok uygun fiyatlarla kaliteli ve lezzetli ürünlerimiz işletmemizde mevcut. Yoğun istek üzerine paket servisimiz de başlamıştır" dedi.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107