banner84

Elektrikçiler yeni binasını kavuştu

Alanya Elektrikçiler Odası, oda üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için yeni oda binasını Eşgilik Düğün Salonu'nun yanında açtı

Elektrikçiler yeni binasını kavuştu

Mevlüt UYGUR
Alanya Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı İlyas Bayır, oda üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için oda binasını taşıdı. Sugözü Mahallesi Eşgilik Düğün Salonu yanında hizmet verecek olan yeni binanın açılışına Alanyaspor Külüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Millet İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ,  esnaf oda başkanları, kurum amirleri, çok sayıda davetli katılım sağladı.
'HİZMETİ EN ÜST SEVİYEYE TAŞIMAYA ÇALIŞIYORUZ'
Açılışta konuşan Başkan Bayır, "Değerli oda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için odamızı yeniledik.Sizlere ne kadar hizmet etmeye çalışsak da azdır. Size hizmeti elimizden geldiğince en üst seviyeye taşımaya çalışıyoruz.  Her zaman için önerilenize, görüşlerinize, eleştirilerinize, herşeye açığız. Yeni binamız odamıza ve Alanya'mıza hayırlı uğurlu olsun" dedi. Bayır'ın, konuşmasının ardından açılış duası yapıldı ve kurdele kesildi. Açılışın ardından da davetliler odayı gezerek, Başkan Bayır'a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107