banner84

Full ekran Alanya Posta TV

Alanya Posta TV yayın hayatına başladığı günden bu yana, bünyesine kattığı programlarla farkını ortaya koymayı sürdürüyor

Full ekran Alanya Posta TV

-Ayşe Yağmur MERCİMEK

25 Mart 2019 itibariyle yayın hayatına başlayan Alanya Posta TV, her geçen gün bünyesine farklı içerikli programları ekleyerek, izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Hafta içi her sabah 09.30’da Sabah Postası programı, her akşam 19.00'da Asiye Eliaçık ile Ana Haber Bülteninde günün gelişmeleri ekrana geliyor. Haftalık programlar ise Alanya’nın deneyimli ekran yüzleri ile saat 20.00'da karşınıza geliyor.

ARTI HABER HER PAZARTESİ

Gazeteci Özgür Yılmaz'ın sunduğu, her Pazartesi saat 20.00'de yayınlanan Artı Haber programı özgün içeriği ile gündem yaratan konuları ele alıyor.

SPORA DAİR NE VARSA BU PROGRAMDA

Salı günleri saat 20.00'da Ercan Yıldırım'ın moderatörlüğünde Basın Tribünü'nde maç sonrası yorumlar yapılıyor, takımların durumları konuşuluyor. Spora dair birçok konunun ele alındığı yayında Yıldırım izleyici ile interaktif bir bağ kuruyor.

HAYATTAN KESİTLER

Gazeteci Asiye Eliaçık ve Psikolog Esra Yemez'in hazırlayıp sunduğu Engelsiz Kent ve Yaşam ise her Çarşamba saat 20.00'da ekrana bambaşka hayat hikayeleri ile geliyor. Engelliler ve ailelerinin yaşadıkları zorluklar ve günlük yaşamlarına kadar birçok konunun ele alındığı program, yayın formatıyla izleyicilerini gerçek hayatlarla buluşturuyor.

UZMANLAR ANLATIYOR

Hayal Başar'la Sağlık Zamanı'nda sağlıkla ilgili merak edilen tüm sorular yanıt buluyor. Perşembe günleri saat 20.00’da Alanya Posta TV ekranlarında yayınlanan programda ilçede önemli konuma sahip doktorlar kendi uzmanlık alanlarındaki rahatsızlıkların bilinmeyen noktalarını canlı yayında anlatıyor.

GÜNDEMİ MANŞET'TE BELİRLEYİN

Gündemin seyrini değiştiren Alanya Posta TV'nin sevilen programlarından Gaye Coşkun'un sunduğu Haberin Manşeti her Cuma saat 20.00'da izleyicisini ekrana kilitliyor. İlçede son dönemde yaşananlardan, vatandaşların merak ettiği bütün soruların cevap bulduğu programda her hafta yeni konuklar ile manşet atılıyor. 

GÜNE POSTA TV'DE BAŞLAYIN

Son olarak Alanya Posta TV ailesinin gündüz kuşağına renkli bir program daha eklendi. Gülay Şahin'le Sabah Postası'nda, günün ilk saatlerinde konuklar ve haberlerle gündem ekrana geliyor. Hafta içi her gün saat 09.30'da ekrana gelecek Gülay Şahin'le Sabah Postası ve tüm programlar www.alanyapostatv.com adresinden ve sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 17:54
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107