banner84

Genç girişimciden anlamlı ziyaret

Alanya’da yenidünya kurusu ve avokado yaprağı çayı ile büyük yanı uyandıran Özgür Tuna ve Erkan Keklik, projelerini geliştirmek için MÜSİAD Alanya Şubesini ziyaret etti.

Genç girişimciden anlamlı ziyaret

MÜSİAD Almanya üyesi olan Vatanoğlu Alanya Tarım sahibi Özgür Tuna ve şirket yetkilisi Erkan Keklik, üretim portföyleri hakkında Müstakil Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyaret nedeniyle teşekkür eden Durusoy, MÜSİAD Alanya olarak avokadonun endüstriye dönüşmesi konusunda Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Gıda Tarım ve Orman Müdürlüğü ile kendilerinin işbirliği içerisinde bir çalışma yürüttüklerini söyledi. Durusoy, kalkınma için üretimin çeşitlendirilmesinin ve ihracatın şart olduğunu dile getirerek Vatanoğlu Alanya Tarım’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.
Şirket sahibi Özgür Tuna ise gerek yurt içi gerekse yurt dışında yürüttükleri projeler hakkında bilgi verdi. Kendisinin de Almanya’da MÜSİAD üyesi olduğunu söyleyen Tuna, Alanya’ya da üyelik başvurusunda bulundu.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107