banner84

GURURLUYUZ

15 yıllık yayın organı Alanya Postası Gazetesi’nin kardeşi yeni nesil televizyon kanalı  www.alanyapostatv.com yayın hayatındaki 1. yılını tamamladı. Alanya halkından aldığı güçle büyüyen Alanya Posta Medya gurubu, bu gururu yine okurları ile paylaştı. 

GURURLUYUZ

Alanya Posta Medya gurubu, bünyesinde bulunan Alanya Postası Gazetesi ve Alanya Posta TV ile Alanya, Antalya, Bölge, ülke ve dünyada yaşanan gelişmeleri okur ve izleyenlerine anında iletme misyonu ile çalışıyor. 15 yıllık gazete yayıncılığından sonra, 10 yıldır yayın hayatını sürdüren www.alanyapostasi.com.tr  internet gazetesi ve POSTA Medya'nın en yeni yayın organı internet televizyonu www.alanyapostatv.com yayıncılıkta öncü olmaya devam ediyor.  
POSTA TV 1 YAŞINDA 
25 Mart 2019 tarihinde yaptığı ilk yayını ile 1. Yılını dolduran Alanya Posta TV, aradan geçen 365 günde okurları ile bir oldu, bütünleşti. Her sabah saat 10.00’da Sabah Postası ile izleyenlerine günün haberlerini aktaran Posta TV, gün ortası ve akşam üzeri kuşağı ile bültenlerini sürdü. 19.00 ANA HABER bülteni ve hafta içi her akşam farklı konu ve konuklarla canlı yayınlarına devam eden POSTA TV, güçlü kadrosu, uzman ekibi ile kendi farkını da ortaya koymayı sürdürdü. 
HERKES İÇİN YAYIN 


Alanya Posta TV, Alanya Postası Gazetesi’nin 15 yıllık yayıncılık birikimi ile herkese ve her kesime kulak veren bir anlayışın devamı oldu. 1000 metrekarelik bağımsız binasında, 100 metrekare stüdyo içerisinde çok sayıda özgün üretim yapan Alanya Posta TV, fark yaratan çalışmalara da imza attı. Bölgede tek, Türkiye’de sayılı tesislerden birine sahip Posta Medya ekipman donanımı ile de yayıncılığa ciddi yatırım yaptı. 
GÜÇLÜ KADROSU 


Haber Müdürü Yağmur Mercimek’in yönetiminde her gün 16 sayfa yayınlanan Alanya Postası Gazetesi güçlü ve büyük bir yazı ailesine de sahip. Gazetemiz günlük ve farklı kalemlerden köşe yazıları ile okurlarına ulaşıyor. Gazetemizin web editörü ise Burcu Mutlu. www.alanyapsotasi.com.tr adresinden anlık paylaşımları ile haberlerimiz en taze şekliyle okura ulaşıyor. 

SABAH POSTASI 


Gülay Şahin’in sunduğu sabah kuşağı programı hafta içi her gün saat 10.00’da ekrana geliyor. Programda gazete başlıkları ve güne ait gelişmelerden derlenen haber bülteni ve gündem konuğu ekrana geliyor. 

ARTI HABER 


Gazeteci Özgür Yılmaz’ın sunduğu program her pazartesi saat 20.00’de ekrana geliyor. Programda konuklar ile gündeme dair değerlendirmeler ekrana geliyor. 

GEÇMİŞTEN GELECEĞE ALANYA 


Tarihçi-araştırmacı Raşit Raşitoğlu’nun hazırlayıp sunduğu program, Alanya’nın gizli kalmış ve aydınlığa çıkan tarihini ekrana taşıyor. Alanya tarihi Raşitoğlu’nun mekanlarda yaptığı masalsı bir anlatımla dile geliyor. Programın kameramanı ise Ekmel Yılmaz.

BASIN TRİBÜNÜ 


Alanya televizyonlarının en eski spor programı deneyimli gazeteci Ercan Yıldırım tarafından hazırlanıyor. Alanyaspor başta olmak üzere tüm spor branşlarını yakından takip eden Ercan Yıldırım’ın program partneri ise Ömer Şafak. Program her Salı saat 20.00’de ekrana geliyor. 

ENGELSİZ KENT VE YAŞAM 


Alanya Televizyonları’ndaki tek özel program Engelsiz Kent ve Yaşam’ı Elçin Hacıhamdioğlu sunuyor. Her Çarşamba saat 20.00’de ekrana gelen programın uzman konuğu ise Psikolog Esra Yemez. 

SAĞLIK ZAMANI 


Her Perşembe saat 20.00’de ekrana gelen Sağlık Zamanı programını Hayal Başar hazırlayıp sunuyor. Alanya’daki uzman hekimlerin konuk olduğu programda halkı yakından ilgilendiren her konuda uzman hekimler bilgilerini paylaşıyorlar. 

HABERİN MANŞETİ 29 yıllık mesleki birikim, 18 yıllık yayıncılık deneyimi ile Gaye Coşkun’un hazırlayıp sunduğu program her hafta Cuma akşamları saat  20.00’de ekrana geliyor. 

HAFTA İÇİ HER GÜN  


Deneyimli spiker Seda Ertuğrul’un sunumundaki ana haber bülteni hafta içi her gün saat 19.00’da ekrana geliyor. 

HAFTASONU 19.00’DA 


Cumartesi ve Pazar günleri de Alanya Posta Tv’nin ANA Haber bülteni gelecek vadeden, genç kuşak spikerlerden Rayıf Doğrulu’ya emanet.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 21:02
banner140
YORUM EKLE
YORUMLAR
İlhan ALTUNBAŞ
İlhan ALTUNBAŞ - 9 ay Önce

TEBRİK EDER,BAŞARILI ÇALIŞMALARINIZIN ARTARAK DEVAM ETMESİNİ CANDAN TEMENNİ EDER,NİCE NİCE YILLARA SAĞLIK,HUZUR VE MUTLULUKLA ERİŞMENİZİ DİLERİM.Sevgi ve Saygılarımla.

SIRADAKİ HABER

banner107