banner84

'Her şey yolunda'

Geçtiğimiz aylarda tedavi gördüğü hastaneden taburcu olan Alanya Postası Gazetesi Köşe Yazarı Köseoğlu, durumuna ilişkin bilgi vererek, "Her şey yolunda ve olması gerektiği gibi ilerliyor çok şükür" dedi

'Her şey yolunda'

-Haber Merkezi
Alanya Postası Gazetesi Köşe Yazarı Şebnem Köseoğlu'nun, uzun süredir lösemiye karşı verdiği mücadeleden zaferle çıkarak, başarılı bir operasyonla ilik naklı olmuştu. Geçtiğimiz ayda tedavi gördüğü hastaneden taburcu olarak evine yerleşmişti. Şebnem'in sosyal medya hesabından duyurduğu güzel haberlere bir yenisi daha eklendi ve Şebnem her şeyin yolunda gittiğini duyurdu. 
'HER ŞEY OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ İLERLİYOR'
Köseoğlu, "41. güne 41 kere maşallah diyelim hadi. Her şey yolunda ve olması gerektiği gibi ilerliyor çok şükür.Saçlarımı ve normal görünmeyi özlüyorum biraz ama. Hemen güzelsin iltifat ya da tesellilerine başlamayın. Her halime çok güzelim biliyorum. Ama ben  aynaya bakınca ya da siz bana bakınca ne gördüğümüzü hepimiz biliyoruz. Oynamayalım birbirimize. Yani saçlı, kaşlı ve kortizondan koca kafa olmamış bir Şebnem'i tercih edebiliriz bence" dedi.
'HAYAT GEREKSİZ ŞEYLERİ TAKMAK İÇİN ÇOK KISA'
Takipçilerine ve yakınlarına da öneride bulunmayı ihmal etmeyen Köseoğlu, "Neyse önemli olan sağlıklı olmak diyoruz tabii ki. Bakın bir peruk, biraz makyajla bence müthişliğime müthişlik katabildim. Yani çok da şaaapmamak lazım. Ay kendim mızmızlanıp kendim teselli ettim yine kendimi. Canım ben ya.Siz de kafanıza bir şeyleri takmak yerine müthişliğinize müthişlik katın efendim. Hayat gereksiz şeyleri takmak için çok kısa" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2020, 18:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107