banner84

'Hizmetin iyisi yakından alınır'

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, il olması halinde Alanya’ya bağlanmaları ile birlikte daha iyi hizmet alacaklarını söyledi.

'Hizmetin iyisi yakından alınır'

-Özgür YILMAZ

Antalya’ya 153, Alanya ve Manavgat’a olan uzaklığı 70 kilometre olan, Gündoğmuş’un daha iyi hizmet alması için zaman zaman gündeme gelen Alanya’ya bağlanması konusu yeniden gündemde. Gündoğmuş Belediye Başkanı Ak Partili Mehmet Özeren, il olması halinde Alanya’ya bağlanırlarsa daha iyi hizmet alacaklarını dile getirdi.  İlçe oluncaya kadar Akseki’ye bağlı olan 1936’da ise ilçe yapılması için aralarından Köprülü’nün de olduğu ilçenin doğusunda bulunan birçok mahallenin bağlanması ile ilçe yapılan Gündoğmuş belediye başkanı Mehmet Özeren, “Elbette il merkezine yakınlaşmamız hizmet kalitesini arttırır.  İl olursa Gündoğmuş Alanya’ya bağlanacaktır” dedi. İlçenin özellikle doğu mahallerinin bugün dahi Alanya’ya bağlanmak için yasal zemin oluşması halinde referanduma evet demesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2019, 21:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf demirci
Yusuf demirci - 3 ay Önce

Yanılıyorsun kardeşim eski Bld olan Mahmutlar hizmet alamıyorlar terk eden edene halen köy gibi jandarma kontrolünde insanlar şade uykuya hasret üç tane piçin motor ve doğan taksilerin motor müzik korna sesinden uyku uyumuyorlar sahillerin pisliği denizdeki ayak kol kuran kayalar temizlenemeyen belediye sahipsiz pis kumsallar titizimden anlamayan yöneticiler daha neler neler sadece yağlı güreşten anlayan belediye

SIRADAKİ HABER

banner107