banner129

Housekeeping camiası Fethiye'de buluşuyor

Onursal başkan, başdanışman Executive HK müdürü Hakan Halit Yeni’nin öncülüğünde birincisi, geçtiğimiz aylarda Bodrum’da gerçekleştirilen Türkiye geneli Housekeeping dernek başkanları ve üyelerinin ikinci buluşması 2 Ekim'de Fethiye’de gerçekleştirilecek.

Housekeeping camiası Fethiye'de buluşuyor

Pırıl Pırıl temizlik ve insan kaynakları şirketi ’nin destek ve katkılarıyla, Fethiye Kat Hizmetleri Eğitim Derneği ( FEKHED ) ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan büyük buluşma 2 adı verilen organizasyona Housekeepıng dernekleri başkanları, FEKHED üyeleri ve sürpriz onur konuklarının yanı sıra, Fethiye protokolünün da katılması bekleniyor. Organizasyonların gerçekleştirilmesine öncülük eden, Housekeepıng derneklerinin kurucusu onursal başkan, başdanışman Executive HK müdürü Hakan Halit Yeni, FEKHED yönetim kurulu başkanı Gülsüm Ayar ve HOTED eğitim komite başkanı Sema Yorutur ile birlikte, Fethiye Otelciler Birliği (FETOB) ve Alize Otel yönetim kurulu başkanı Bülent Uysal, Fethiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan İlik, Orka Hotels Yönetim kurulu Üyesi Özkan Torunoğulları başta olmak üzere, bir dizi ziyaret gerçekleştirerek, Housekeepıng camiasının çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunup, gerçekleştirilecek olan organizasyona protokol üyelerini ve işletmecileri davet ettiler.
'ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ'
Onursal başkan Hakan Halit Yeni konuyla ilgili kısa bir açıklama yaptı. Yeni, "Bu programın birincisini geçtiğimiz aylarda Bodrum KAHDER derneğimizin organizasyonuyla gerçekleştirmiştik. İkincisini Fethiye FEKHED derneğimizin organizasyonuyla gerçekleştireceğiz. Bu organizasyonlar devam edecek. Aynı zamanda tüm dernek başkanlarımızla organizasyon öncesi toplantılar gerçekleştirerek, önümüzdeki yıllarla ilgili yol haritamızı ve gerçekleştireceğimiz projelerle ilgili çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önümüzdeki aylarda gerçekleştireceğimiz organizasyonlardan birini Alanya’da gerçekleştireceğiz. Konuyla ilgili detaylı açıklamaları daha sonra yapacağım ‘’dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 17:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107