banner84

İndirimli elektrik müjdesi

Antalya Barosu ile CLK Akdeniz Elektrik arasında indirimli elektrik protokolü imzalandı.

İndirimli elektrik müjdesi
 İmzalanan protokol ile Serbest Tüketici hakkı kazanmış. Antalya Barosu üyelerinin daha ucuz elektrik kullanması sağlanacak. Antalya Baro Başkanı Av. Alper Tunga Bacanlı ve CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal arasında imzalanan indirimli elektrik satış protokolünden Antalya Barosu üyeleri faydalanacak.

 

Antalya Baro Başkanı Av. Alper Tunga Bacanlı “Gerek finans sektörüyle, gerekse ticari  hayatın diğer tüm gereksinimlerini karşılayan sektörler ile imzaladığımız anlaşmalar üyelerimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bugün burada imzaladığımız bu protokol ile üyelerimiz tüketim miktarlarına göre elektrik giderlerinde indirim sağlayabilecektir. ” dedi.

 

Antalya Barosu hizmet binasında imzalanan protokolde söz alan CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, , 'EPDK tarafından onaylanan ulusal elektrik satış tarife tablosundaki, Elektrik Birim Fiyatına baz teşkil eden Dağıtım Sistemi Kullanıcıları, Tek Zamanlı Ticarethane ve Mesken Tarifesinden elektrik kullanan aboneler için verilen indirim oranı geçerli olacak olup,Serbest Tüketici hakkı baro üyesi avukatların bu indirimden faydalanacağını ve bu işbirliğinden memnun olduklarını belirtmiştir.

 

İndirimden faydalanmak isteyen baro üyelerinin CLK Akdeniz Elektrik firmasına başvurmaları yeterli olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107