Manavgat’ın Hatipler Mahallesi Kızılağaç mevkiinde bir hayırsever tarafından yaptırılan, çevre düzenlemesi devam eden Kenan Önder Kasapoğlu Camii'nin şadırvan ve tuvaletindeki musluk ve bataryaları kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı. Durumun polise bildirilmesi üzerine çalışma başlatıldı.
Sabah camiye gelen bir vatandaşın kendisini aradığını ve caminin musluklarının olmadığını söylediğini aktaran Hatipler Mahalle Muhtarı Ahmet Aksoy, "Camiye geldiğimde gördüğüm manzara karşısında şaşkına döndüm. Sadece tuvalet bölümündeki muslukların çalındığını düşünürken, abdest alınan bölümdeki muslukların tamamının da çalındığını gördüm. İnsanlar abdest alıp ihtiyacını gideremiyor. Ramazan ayında bu durum hiç şık olmadı. Yetkililere haber verdik. İnşallah hırsızlar bulunur ve cezasını çeker. Muslukları kısa sürede yerine yenisini takacağız" dedi.
İnşaat halindeki caminin musluklarını çaldılar
Antalyaanın Manavgat ilçesinde, inşaatı devam eden bir caminin şadırvan ve tuvaletindeki musluklar çalındı.
Muhabir: Bedia UYAR
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor