banner84

Işık inşaattan lüks proje

Koronavirüsü salgını nedeniyle tüm dünyada büyük bir kriz yaşanırken Alanya markası Işık İnşaat projelerine tam gaz devam ediyor.

Işık inşaattan lüks proje

Haber Merkezi 

LÜKS PROJENİN TEMELLERİ ATILDI
Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü nedeniyle ülkemizde ve Alanya’da hayat durma noktasına geldi.  Virüsü etkisini azaltmak için “Evde kal” çağrılarının sık sık yapıldığı günümüzde önlem alarak ekonomiye değer katma mücadelesinde olanlar da var. Bu anlayıştaki Alanya markası Işık İnşaat Çarşamba Mahallesi’ndeki lüks inşaat projesinin temelini attı.  
 “TEDBİRİ ELDEN BIRAKMADAN ÇALIŞMALIYIZ”
Alanya’da yaptığı lüks inşaat projeleriyle dikkat çeken Işık İnşaat’ın genç patronlarından Mehmet Ali Işık, corono virüsünün sosyal ve ekonomik hayatı olumsuz etkilediğine dikkat çekerek  “Virüsle birlikte şehrimizin ekonomisi durma noktasına geldi. Hem virüsü yenmek hem de ekonomiyi canlandırmak için tedbiri elden bırakmayarak çok çalışmak gerekiyor” dedi
“SAĞLIK RAPORU ALDIK KAZMAYI VURDUK”
Firma olarak hükümetin corona virüsü ile mücadelesine tam destek verdiklerini dile getiren Işık “İş verdiğimiz alt taşeronlarla bir araya geldik. Taşeron firmalardan çalışanlarının sağlık raporunu istedik.  Hasta elamanlarla çalışmıyoruz. İş güvenliği tedbirlerinin yanı sıra sosyal mesafe kuralını uygulayıp baretten sonra maskede dağıtıyoruz” dedi.
ÇOK ÇALIŞMAMIZ GEREKİYOR
Türkiye’nin krizlere aşmakta tecrübeli ve güçlü bir ülke olduğunu altını çizen Işık “Devletimize faydalı olabilmek için ve krizin ekonomik boyutunu atlatabilmemiz için çok çalışmamız gerekiyor. Hayat bir şekilde devam edecek. Bunun için de sağlık ve iş güvenliği önlemini alıp üretip istihdam oluşturmamız gerekiyor. Buna inandığımız için Salurkent Projesi’nin temelini attık” diye konuştu.
“IŞIK’IN BİR ÖNERİSİ DAHA VAR”
 Türk milletinin paylaşmasını bilen inançlı bir millet olduğuna dikkat çeken Işık, Alanya’da corona virüsünün etkilerinin en aza indirilmesi için imkanı olanın imkanı olmayan kardeşleriyle paylaşması olduğun ifade eden Işık “Biz firma olarak 15 gün evinden çıkmayacağını taahhüt eden 5 aileye 1 ay boyunca başta dezenfektan olmak üzere gıda tüm ihtiyaçlarını gidermeye hazırız.  Her firma gücü doğrultusunda bu şekilde hareket ederse evde kalanların sayısının azalacağını, virüsün yayılma hızının kesileceğine inanıyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın yaptığı kampanyanın bir benzerini de biz Alanya’da yapabiliriz’ diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107