banner84

Jüri’de Coşkun da yer aldı

Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlemiş olduğu 2018 Basın Ödülleri ve Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı. Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun’un da jüride yer aldığı basın ödüllerinde, yarışmaya katılan gazetecilerin ödülleri açıklandı.

Jüri’de Coşkun da yer aldı

Figen YAYLA
Yarışma hakkında bilgi veren Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, emek ve emekçiye önem verdiklerini söyledi. Yeni, "Her yıl Antalya dışından oluşturduğumuz mesleğinde tecrübeli birbirinden değerli gazeteci jüri üyelerimiz son derece titiz bir çalışma neticesinde, hem yılın gazetecilerini, hem de yılın foto muhabirlerini seçmişler" dedi.
Düzenledikleri basın ödüllerini Türk medyasının en prestijli ödülleri haline geldiğini belirten Yeni, "Antalya basın ödüllerine meslektaşlarımızın ilgisi ve jürimizin titiz değerlendirmesi için teşekkür ediyoruz. Cemiyetimizin 35'inci kuruluş yıldönümü nedeniyle aramızdan ayrılan kurucu meslek büyüklerimizi anmak adına, bu yıl vereceğimiz ödüllerin bazılarına kurucu üyelerimizin ismini vererek vefamızı göstermek istiyoruz. Bundan böyle bu uygulamayı diğer yıllarda sürdüreceğimizi belirtmek istiyoruz. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı kutluyoruz'' diye konuştu. 
Jüri de Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun’un da yer aldığı yarışmada; Yılın spor,turizm, kültür sanat ve siyaset fotoğrafı dallarında ödüle değer eser bulunamadı.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 20:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107