banner84

'Medya Başarı Ödülleri' sahiplerini bulacak

Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nin her sene düzenlediği 'Medya Başarı Ödülleri' bu yılda gerçekleşiyor. Gazetecilerin birçok dalda rekabet edeceği yarışma için son başvuru tarihi 1 Mayıs olarak belirlendi

'Medya Başarı Ödülleri' sahiplerini bulacak

Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nin (AGC) her yıl düzenlediği 'Medya Başarı Ödülleri' bu yılda sahiplerini bulacak. Son başvuru tarihinin 1 Mayıs olarak belirlendiği yarışmada da, gazetecilerin eserlerinin 1 Ocak ile 31 Aralık günleri arasında yayınlanmış olması gerekiyor. Yazılı medya alanında katılacak olan gazeteciler haber, güncel yazı, fotoğraf, röportaj, magazin haberi, spor haberi, sayfa düzeni, reklam tasarım dallarında katılım sağlayabilecek. Görsel medya alanında ise, televizyon haberi, haber spikerliği, görüntü, kamera çalışması, montaj, kurgu, tv haber programı, kültürel program, sanatsal programı, spor programı, reklam filmi dallarında jüri değerlendirme de bulunacak.
KATILIM KOŞULLARI
AGC'nin Medya Başarı Ödülleri için katılım koşulları, "Bir yayın organında (Gazete, Dergi , Televizyon ve Haber Ajansı) sigortalı olarak  çalıştıkları, sözleşmelerinin sürdüğünü yayın organı yetkilisinin onayı ile belgeleyen, üye olmayan ve Sarı Basın Kartı taşımayan gazetecilere açıktır. Ödüle aday yapıtlar, ödülün tarihini taşıyacağı yılın 01 Ocak ile 31 Aralık günleri arasında yayınlanmış olmalıdır. Dizi yazılarda yazının başlangıç tarihi dikkate alınır. Adaylar, bir başka basın kuruluşu tarafından ödüllendirilmiş eserleri ile yarışmaya katılamazlar. Her aday Medya Başarı Ödülleri Yarışması’na en çok iki dalda ve birer eserle katılabilir ya da önerilebilir. Kendi eserini öneren aday bir ekip içinde de görev yapmışsa ekip dışı tutulur. Ekip çalışmaları için başvurularda ekibin tüm elemanlarının başvuruyu imzalamaları zorunludur."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107