banner84

Müdürlere rotasyon hazırlığı

Alanya'da kamu hizmetini yürüten 3 İlçe müdürü için rotasyon hazırlığı yapılıyor.

Müdürlere rotasyon hazırlığı

-Özgür YILMAZ
Merkezi hükümet ve müdürlüklerin bağlı olduğu bakanlıkların dönem dönem uyguladığı rotasyon Alanya'da uzun süredir  uygulanmamakla birlikte yeniden gündeme geldi. Rotasyon hazırlığına göre Gençlik ve Spor Müdürü Erdal Tamrak, Milli Emlak Müdürü Turgay Yalçın ve İş-Kur Müdürü Selami Harman'ın Alanya'da müdür pozisyonunda ki görevlerinin yıl sonuna kadar sona ermesi bekleniyor. Yapılması planlanan değişimlere birlikte kimlerin müdür olarak atanacağı ise gizemini koruyor. Yapılacak değişimlerin herhangi özel bir nedeni olmamakla birlikte özellikle Tamrak'ın çok uzun yıllardır Alanya'da müdür olması rutin rotasyon olarak değerlendiriliyor.
YAZAN, İL SAĞLIK MÜDÜRÜ MÜ OLACAK?
Alanya Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görev yaptığı sırada ALKÜ ile afilasyon sonucu bu görevi sona eren Dr. Tevfik Yazan da Antalya İl Sağlık Müdürü olarak atanmak için altyapı çalışmalarını ise sürdürmekte. Yazan halihazırda Türkiye Sağlık Turizmi Dernekleri Federasyonu (TURSAF) Genel başkanlığını yürütüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlhan ALTUNBAŞ
İlhan ALTUNBAŞ - 10 ay Önce

Alanya'ya uzun yıllardır başarıyla hizmet veren üç önemli kurumun değerli müdürleri rotasyona tabi tutulurlarsa bu devletimizin tasarrufundadır.Yapacak birşey yok.Ne diyelim.Makamlar kalıcı,insanlar sonsuza dek o makamlarda kalamazlar.Devletimizin teamülleri böyle.Tedbili mekanda ferahlık vardır.Hayırlısı ne ise o olsun.Derin Saygılarımla.

SIRADAKİ HABER

banner107