banner84

Muhtarlar sorunlarını anlattı

Alanya Kent Konseyi, yerel seçim sonrası yeni seçilen muhtarla kahvaltıda bir araya geldi. Toplantıda, Alanya’nın sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu. Muhtarlar, mahallelerinde yaşanan sorunları dile getirdi.

Muhtarlar sorunlarını anlattı

31 Mart yerel seçimlerinin ardından, yeni seçilen muhtarlarla bir araya gelen Alanya Kent Konseyi, mahallelerin sorunlarını dinledi. Muhtarların sorunlarını ve çözüm önerilerini tek tek dinleyen Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, konseyin yapısı ve işleyişi hakkında da bilgi verdi.
'BRİLİKTE HAREKET EDECEĞİZ'
Özcan, "Muhtarlarımız, mahallerimizin gözü, kulağı, sesidir. Mahalle sorunlarının tespit edilmesi ve çözülmesi noktasında birlikte çalışıp, hareket edeceğiz. Mahalle kültürünü yaygınlaştırmak,mahalle sorunlarının yerinde tespit edilmesi, mahallelinin kendi sorunlarına sahip çıkması ve çözüm önerilerinin getirilmesi amacıyla muhtarlarımızla birlikte mahalle meclislerinin oluşumuna başladık. Böylelikle mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın da söz hakkına sahip olmasını sağlıyoruz. Bundan sonra da muhtarlarımızla birlikte çalışmaya hız vereceğiz. Yeni seçilen muhtarlarımızı tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz. Hep birlikte Alanya’mız için çalışacağız. Biz birlikte güçlüyüz " dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107