banner84

Posta Medya'ya teşekkür

Bin öğrencisi ile Alanya'nın en büyük eğitim kurumlarından biri olan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Alanya Posta Medya'ya teşekkür belgesi takdim etti.

Posta Medya'ya teşekkür

-Haber Merkezi
1970 yılında eğitim ve öğretime başlayan Alanya'nın en büyük eğitim kurumlarından biri olan Alanya Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının bitmesine iki gün kala Posta Medya'ya okula yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür belgesi takdim etti. 1 müdür, 5 müdür yardımcısı ve 90 öğretmenin 27 branşta eğitim verdiği okulda bugüne kadar binlerce genç meslek sahibi oldu. Alanya'nın en köklü okullarından biri olan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Alanya'da hem eğitimde hem de okullararası sportif yarışmalarda elde ettiği başarılarıyla dikkat çekiyor. Okul Müdürü Dr. Ali Rıza Gönüllü, başarılarla dolu çok iyi bir eğitim ve öğretim yılı geçirdiklerini ifade etti. 
POSTA MEDYA'YA TEŞEKKÜR 
Alanya Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Dr. Ali Rıza Gönüllü ve Müdür Yardımcısı Ramazan Baykara öğle saatlerinde Alanya Posta Medya'yı çalışanlarıyla birlikte okula davet ettiler. Posta Medya ailesine okul hakkında kısa bir bilgi veren Gönüllü, Posta Medya Kurucuları Hilmi Karagöz ve Mehmet Ali Gürses'e okula yapmış olduğu katkılarından dolayı teşekkür belgesi takdim etti. 2018-2019 eğitim ve öğretim sezonunu çok başarılı bir şekilde geçirdiklerini dikkat çeken Gönüllü, "Elde etmiş olduğumuz başarılarımızı kamuoyuna duyurmamızda ve okul gazetemizi çıkarmamızda bize yapmış olduğunuz katkılarınız için okulum adına çok teşekkür ederim" dedi. 
BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR
Okulun başarılarına da değinen Gönüllü, "2018 TÜBİTAK 49. Lise Öğrencileri Araştırma Projesi yarışmasında Konya Bölge Birinciliği, "Anla Beni" Projesi 2017 TÜBİTAK 48. Lise Öğrencileri Araştırma Projesi yine Konya Bölge Birinciliği, elde ettik. Bu yarışmanın devamında yapılan Türkiye Finalinde teşvik ödülünün sahibi olduk. Avrupa Birliği LDV projesi 2012 e-biko Bilişim Olimpiyatları Gümüş Madalya - Fantommobil Projesi 2012-2013 Futbol Turnuvası Alanya Birinciliği 2012-2013 Atatürk Koşusu Alanya Birinciliği aldık. Okulumuz Alanya'da hem eğitimde, hem mesleki ve teknik uygulamalarda hemde sportif faliyetlerde son 5 yıldır çok büyük başarılar elde etti" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107