banner84

Ramiz Köfte fark attı

Ramiz Köfte 1928’den bu yana sahip olduğu bilgi, tecrübe ve kaliteyi bozmadan müşterilerine hijyenik ortamda hizmet vermeye devam ediyor. Ramiz Köfte Alanya Şubesi, Türkiye genelinde hem performans hem de temizlik ve hizmet kalitesi alanlarında ilk sırada yer aldı

Ramiz Köfte fark attı

-Haber Merkezi
Alanya'ya uzun yıllardır hizmet veren Ramiz Köfte Alanya Şubesi, kalitesi ve tecrübesiyle ilçede fark yaratıyor. Kırmızı et ürünlerinin tamamı yerli ürün olup ithal et kullanılmayan Ramiz Köfte'de, dana etinden ve tam İslami usullere göre hazırlanan ürünler yer alıyor. Menüsü  Ramiz Köfte, Yoğurtlu Ramiz Köfte, Kaşarlı Ramiz Köfte, Karışık Ramiz Köfte, Kırmızı Karışık Izgara, Ramiz Spesiyal, Bonfile, Antrikot, Kasap Köfte, Balkan Köfte, Lokum, Bonfile, Sucuk Köfte ve diğerlerinden oluşan işletme, her kesime hitap ediyor. Beyaz et ürünleri helal kesim ve kuru yolum tavuklardan elde edilmekte olup, Piliç Izgara, Soslu Piliç, köri soslu piliç, Acı Soslu Piliç, Kekik Soslu Piliç, Light Fileto Piliç, Çıtır Piliç, ürünleri olmak üzere kalite ve hijyenden ödün vermiyor. Ayrıca, yan ürünler salata, çorba ve  tatlılar da bu lezzet sarmalına katkı sağlıyor.
KALİTEDEN ÖDÜN YOK
Türkiye genelinde hizmeti, kalitesi ve temizliği ile ilk sırada Alanya Şubesinin yer aldığını söyleyen şirket ortaklarından Yusuf Er ve Harun Er, “Türkiye’de ilklerin Köftecisi,  Köfteci Ramiz Alanya Şubesi siz değerli halkımıza kurulduğu ilk günden itibaren güler yüzlü hizmet anlayışı, kaliteye verdiği önem ve hijyen sayesinde 1928'den bu yana köfte sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmeyen prensipleri daima hijyen, kaliteli hizmet, uygun fiyat olmuştur. Alanya Şubesi Türkiye genelinde hem performans hem de temizlik ve hizmet kalitesi alanlarında her yıl olduğu gibi bu yıl da ilk sırlada yer almıştır ve her geçen gün kalitesini artırmaya devam etmiştir. Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı, dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Ramiz Köfte,  Alanya halkının ve turistlerin gösterdiği yakın ilgi ve desteği ile bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir" dedi.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107