banner84

Ruslara özel festival bugün

Neva Outlet ve Alanya Rus Eğitim ve Kültür Derneği işbirliğinde bugün Alanya’da Rusya Günü’ne özel bir festival düzenlenecek. Festivalde tanınmış sanatçılar, eğlence ve indirimli alışveriş sürprizleri yaşanacak.

Ruslara özel festival bugün

Akdeniz’in en büyük Outlet Mağazası olan Neva Outlet Rus vatandaşları unutmadı. Bugün yapılacak olan etkinliklerle Alanya’da yerleşik yaşayan Ruslar ve Rus tatilciler için unutulmaz bir gün yaşatılacak. Ruslar için özel olarak düzenlenen festival kapsamında fotoğraf sergisi 19.00'da açılacak ve daha sonrasında da 20.00'da konserler başlayacak.

'SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE DE ÖNEM VERİYORUZ'

Bir ticari firma olduğu halde Alanya ‘nın ekonomik gelişimine be sosyal hayatına da katkı yapmayı kendilerine ilke edindiklerini vurgulayan Neva Outlet Ortağı Ülkü Turga ve Genel Müdürü Ali Kemal Sözen, “Alanya’dan ekmek yiyen herkes gibi ticari firmaların da bazı sorumlulukları olduğunu düşünüyoruz. Biz de bu güzel şehirde elimizden geldiği kadar sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Umarız bu faaliyetimiz ile Alanya turizmine bir katkı da yapma imkanımız olur” dedi.

'İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ  İMKANI DA OLACAK'

NEVA Outlet Ortağı Turga ve Genel Müdürü Sözen ayrıca programa katılanlar için kampanyalı indirimli alışveriş imkanları da tanıyacaklarını belirterek, ” Programa katılacak olanlar için çok sürprizimiz var. Bu özel günde elimizden geldiği kadar insanları mutlu etmeye çalışacağız” dedi.

YÜZDE 20 İNDİRİM

Ayrıca bu özel günde Rus vatandaşlarına tüm ürünlerde yüzde 20 indirim yapılacak. Rus vatandaşları konser ve etkinliklerle güzel bir gün geçirirken ucuz alışveriş yapma fırsatı da bulacaklar.

MAHMUTLARA ÖZEL SERVİS

Alanya’nın en çok yabancı nüfusunun yaşadığı bölge olan Mahmutlar’dan etkinliğe katılmak isteyenler için otobüs kaldırılacak. Mahmutlar halkına kolaylık yapılması amacıyla Rus Kültür ve Eğitim Derneği’nden 18.00’da otobüs kalkacak. Otobüs için telefonla kayıt yapılması gerekiyor. Rezervasyon: 05433434545

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107