banner84

Şahin’den büyük destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ‘Milli Dayanışma’ kampanyasına ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, şahsi hesabından yaptığı 100 bin lira bağışla destek verdi. 

Şahin’den büyük destek

-Özgür YILMAZ

Koronavirüsle mücadele kapsamında mağdur vatandaşlara destek sağlamak üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan 'Milli Dayanışma Kampanyası'na destek çığ gibi büyüyor. Alanya'danda desteklerin art arda geldiği kampanyada, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel 4 aylık maaşını, Belediye Meclis üyeleri ise 1 yıllık maaşını bağışlamıştı. MHP İlçe Teşkilatı da üyelerinden toplayacağı meblağın yarısını dayanışma kampanyasına yarısını da Alanya'daki 82 ihtiyaç sahibi aileye bağışlayacağını duyurmuştu.  ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan da, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" Milli Dayanışma Kampanyası'na bir maaş bağışıyla destek vereceğini duyurdu.
'BİZİM GÖREVİMİZDİR'
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin de bu kampanyaya dahil oldu ve kişisel hesabından 100 bin TL bağışlayarak katıldı. Şahin yaptığı bağışın ardından, "Gün dayanışma günü" dedi.  Şahin, bağışa ilişkin soru üzerine, "Ülkemizin içinden geçtiği zor şartlarda, devlet millet ele ele çağrısına duyarsız kalamazdım. Cumhurbaşkanımızın başlattığı kampanyaya elimizden gelen desteği sağlamak, halkımızın yanında olmak bizim görevimizdir" dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107