banner129

Şebnem yeniden doğuyor

Lösemiye karşı verdiği savaşla adeta tüm hastalara örnek olan Köseoğlu, bugün beklediği iliğe kavuştu

Şebnem yeniden doğuyor

-Ayşe Yağmur MERCİMEK
Alanya Hamdullah Emin Paşa (HEP) Üniversitesi öğretim görevlisi ve Alanya Postası Köşe Yazarı Şebnem Köseoğlu, 2. kez yakalandığı lösemiye karşı verdiği mücadeleden zaferle çıktı. İlik arayışı geçtiğimiz günlerde son bulan Köseoğlu, bugün 44 yaşında bir kadın olduğu öğrenilen donöründen toplanan iliğin kendisine ulaşması sonucu nakil yapıldı. Şebnem ise bu bekleyişi sosyal medya üzerinden tüm sevenlerine duyuyarak, mutluluğunu paylaştı. 
'İKİNCİ HAYATIMA BAŞLIYORUM'
Çevresindeki herkesden dua beklediğini söyleyen Köseoğlu, "-1 'deyiz bugün. Ayyy tv programlarındaki gibi heyecanlı efektler çalıyor beynimde. İlik nakli oluyorum ben. Sanki başka birinden bahsediyoruz. Yani bu kadar ciddi bir şey benim başıma gelmiş olamaz diyorum hala. Valla ya sadece filmlerde falan olan şey başıma geldi. Hatta üstelik gerçek oluyor. İkinci hayatıma başlıyorum.
'GÜCÜNÜZÜ, DESTEĞİNİZİ EKSİK ETMEYİN'
Benimle gün sayan, dualar eden, enerji grupları oluşturan, hali hazırdaki gruplarında çalışmalarına ekleyen herkesten Allah razı olsun. Eksik etmeyin gücünüzü,desteğinizi üzerimden.
'DUANIZI ESİRGEMEYİN'
Akşam üzeri 6 gibi olacakmış nakil. Sabah canım donörümden toplanacak ve kuryeyle bana gelecekmiş. Ben hikayelerden, Instagram @maskelisebnem hesabımdan falan duyururum, bolca duanızı bekliyorum. Hatta siz şimdiden başlasanız mı?" dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2019, 19:40
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107