banner84

Şehidimizin adı yaşatılacak

Alanya Belediye Meclisi, bugün saat 14.00'da toplanıyor. Çeşitli komisyon kararlarının görüşüleceği mecliste, 14 Mayıs'ta şehit düşen Uzman Çavuş Zencirli'nin adının Mahmutlar Mahallesi’nde bir sokağa verilmesi görüşülecek

Şehidimizin adı yaşatılacak

-Haber Merkezi
Alanya Belediye Meclisi, Ramazan Bayramı'nın ardından bugün saat 14.00'da meclis toplantı salonunda toplanacak. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in başkanlık edeceği meclis toplantısında Plan ve Bütçe Komisyonu, İmar ve Bayındırlık Komisyonu kararları, meydan, Cadde, Sokak, Park, Tesis ve Benzerlerine Ad Verme Komisyonu kararları, imarla ilgili Plan ve Proje Müdürlüğü’nden gelen talepleri görüşülecek.


MECLİSİN ONAYINA SUNULACAK
Mecliste ayrıca 14 Mayıs tarihinde Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Avaşin sektörü Batıntepe üs bölgesine sızma girişiminde bulunan PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan 27 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Zekeriya Zencirli'nin adının ailesinin yaşadığı yer olan Mahmutlar'da bir sokağa verileceği bu maddeninde meclisin onayına sunulacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107