banner129

Sevgi Evleri’ne özel gece

Alanya’da 25 yıldır hizmet veren Meltem Çocuk Yuvası, devlet korumasındaki çocuklar için özel bir gece düzenledi. Kargıcak Lumos Otel’de gerçekleşen yemekli gecenin tüm geliri ise Alanya İlçe Sosyal  Hizmet Merkezi Müdürlüğüne bağışlandı. 

Sevgi Evleri’ne özel gece

-Haber Merkezi
Korunmaya muhtaç çocukların kaldığı 3 Sevgi Evinde bakımı sağlanan çocuklar ve evlerinin ihtiyaçlarını karşılamada kullanılacak bağışı teslim alan Merkez Müdürü Ahmet Çelik, “Meltem Yuva sahibi Naciye Hanım’a böyle bir etkinlik düzenlediği için, velilerine ise bu geceye katkı verdikleri için çok teşekkür ederim. Çocuklarımızın ve sevgi evlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere elde edilen bağışı teslim aldık” dedi. 
Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun’la birlikte bağış zarfını Müdür Çelik’e teslim eden Meltem Çocuk Yuvası sahibi Naciye Alagöz, “Projemizi velilerimize söylediğimizde herkesten büyük destek gördük. Velilerimiz bilet alarak ve bağış yaparak destek verdiler. Daha başka neler yapabiliriz diye sordular. Bu etkinliğe çocuklarımızı da dahil ettik ve kreşte onların yaptığı ayraçları çekiliş için satarak bağış miktarımızı artırdık. Duyarlı velilerime ve destek veren herkese teşekkür ederim. Sevgi Evlerindeki çocuklarımız yalnız değil. Her zaman onlara destek vermeye hazırız” dedi. 
Alanya’nın sevilen seslerinden Ranya’nın sahne aldığı gecede ayrıca özel hediye çekilişi de yapıldı. Velileri Naciye Alagaöz’e meslekteki 30. Yılı nedeniyle de sürpriz kutlama yaptı.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107