banner129

Sevgi Kuruyemiş ve Baharat açıldı

Amca-yeğen ortaklığında Alanya'da kuruyemiş sektörüne giren Cezayir İne, Mehmet Nesi İne, 'Sevgi Kuruyemiş ve Baharat'ı  Alanya halkının hizmetine sundu.

Sevgi Kuruyemiş ve Baharat açıldı

Haber Merkezi
Amca-yeğen ortaklığında Alanya'da kuruyemiş sektörüne giren Cezayir İne, Mehmet Nesi İne isimleri, Hacet Mahallesi, Akça Pastanesi yanında hizmete açtıkları, 'Sevgi Kuruyemiş, Baharat'a tüm Alanya halkını davet ediyor. Perşembe günü hizmete giren Sevgi Kuruyemiş, Baharat'ın açılışına çok sayıda davetli katıldı. İYİ Parti İlçe yöneticilerinin de katıldığı açılışta iş yerinin bereket duası yapıldı, ardın da açılış kurdelesi kesildi.
KURUYEMİŞE DAİR HER ŞEY
İstanbul'dan Alanya'ya geldiklerini ve burada amca-yeğen ortaklığında bir iş yeri açtıklarını ifade eden "Cezayir İne, Mehmet Nesi İne, "Allah'ın izniyle açılışımızı gerçekleştirdik. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyoruz, Allah onlardan razı osun.  Sevgi Kuruyemiş, Baharat olarak Alanya halkının hizmetine girdik. Kuruyemiş ve baharat adına her şeyi bünyemizde barındırıyoruz. Kaliteli ve hesaplı mallarımızla Alanya halkını bekliyoruz. İşyerimiz tüm Alanya'ya hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 22:47
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107