banner84

Vali öğrencileri ağırladı

Vali Türker, Türk ve Rus halk ezgilerini birlikte seslendiren Hanım Ömer Çağıran Ortaokulu ve Özel Moskova Milletlerarası Okulu öğrencileri ile bir araya geldi

Vali öğrencileri ağırladı
 Antalya Valisi Muammer Türker, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Türkiye'yi ziyareti sırasında iki ülke onuruna Cumhurbaşkanlığında verilen yemekte Türk ve Rus halk ezgilerini birlikte seslendiren Hanım Ömer Çağıran Ortaokulu ve Özel Moskova Milletlerarası Okulu öğrencileri ile bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay'ın da katıldığı ziyarette öğrenciler ve öğretmenlerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Türker, "Cumhurbaşkanlığında Antalya'yı çok güzel temsil ettiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum" dedi.
Vali Türker, öğrencilerin gösterisinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaretten kısa bir süre önce isteği üzerine hazırlandığını belirterek, "Son dakikada olmasına rağmen hem okul idarecilerimiz hem öğretmenlerimiz hem de çocuklarımız büyük bir başarı gösterdiler. Türkiye açısından güzel bir görsellik oldu. Hem de Antalyamızı yücelttiniz. Hepinizi tebrik ediyorum" diye konuştu.
Cumhurbaşkanlığında seslendirdikleri ezgileri makamda da seslendiren öğrencileri beğeniyle dinleyen Vali Türker, öğrenciler ve öğretmenlere hediyeler verdi.
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107