banner129

Yeni müdür denetime çıktı

Alanya Otogar Müdürlüğü'ne atanan İsmail Gülerce göreve başladı. Gülerce ilk iş olarak otogar içerisinde denetim yaptı, eksikleri tespit etti. 

Yeni müdür denetime çıktı

Adalet ve Kalkınma Partisi  üyesi eski müdür Osman Ertunç’un istifasının ardından müdürlük için bir süredir kimin atanacağı merak konusuydu. Antalya Büyükşehir Başkanı Muhittin Böcek, Alanya Otogar Müdürlüğü için görevlendirmeyi yaptı. Şehirlerarası otobüs şoförlüğünden emekli İsmail Gülerce otogar müdürü olarak atandı. Görevine başlayan Gülerce otogarı gezerek, personelden bilgi aldı.
'BEN TALEP ETMEDİM'
Göreve başlamasının ardından ilk açıklamasını Alanya Posta TV'ye yapan İsmail Gülerce, görevi talep etmediğini, bu görevin kendisine uygun görüldüğünü aktardı. Gürelce kendisini bu göreve layık gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e teşekkür ederek, "Görev talep etmedim. Görev verildi. Verilen görevi layığı ile yerine getireceğim, hiç kimsenin gözü arkada kalmasın. Sektörü iyi biliyorum, sektörde uzun yıllar görev yaptım. fBundan sonra da aynı özenle aynı ahlakla görevime devam edeceğim" dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107