banner84

Yücel Akçatı'nın talebine karşılık verdi

'İçme suyu şişeleme' projesi nedeniyle Alanya Belediyesi ile bir süredir aralarında gerginlik yaşanan Akçatı Mahallesi’nin yardım isteği Yücel tarafından karşılık buldu. Başkan Yücel’in talimatı ile Mahallesinin imamevi ve muhtar evinin betonu döküldü. 

Yücel Akçatı'nın talebine karşılık verdi

-Özgür YILMAZ
Alanya’da bilinen ismiyle Arapköyü yani Akçatı Mahallesinde mahalle sakinleri tarafından imece usulü ile inşaatına başlanan 2 katlı imam evi, muhtar odası ve doktor odasının yapımı sürüyor. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’den mahalle sakinleri ve muhtarın yardım isteği karşılığını buldu.
TALEP YERİNE GETİRİLDİ
Yücel’e ulaşan imam evi, muhtar odası ve mahalleye belirli periyotlarla giden doktorun muayene yapacağı oda inşaatının beton talebi Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yerine getirildi. Akçatı Camii yanında inşaatına başlanan 2 katlı yapıya fen işleri ekiplerince 150 metreküp beton döküldü. 
HİZMET GİTMEZ DEDİLER, HİZMET GİTTİ
Alanya Belediyesinin yapmayı planladığı “içme suyu şişeleme” projesini şikayet üzerine durduran Akçatı Mahallesi, her şeye rağmen Alanya Belediyesinin hizmetlerinden eksiksiz bir şekilde yararlanıyor. Kamuoyunda yapılan şikayet sonrası “Alanya Belediyesi Akçatı’ya hizmet götürmez” algısınında yersiz olduğu Başkan Yücel’in verdiği beton desteği ile ortadan kalktı. Mahalle Muhtarı Alaaddin Özcan ise yapılan yardım nedeniyle Başkan yücel ve fen işleri müdürlüğü personeline teşekkür etti. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169