banner84

Yücel'le Akdağ'ı konuştular

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü yönetimi, Başkan Yücel ile bir araya geldi. Gerçekleşen görüşmede 2. Alanya Akdağ Kayak Merkezi Tanıtım Etkinliği ve kulübün çöp toplama etkinliği konuşuldu

Yücel'le Akdağ'ı konuştular

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü, Akdağ'a yönelik çalışmaları tüm hızıyla sürdürmeye devam ederken, çeşitli temaslarda bulunmayı da ihmal etmiyor. Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü yönetimi, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile kahvaltıda bir araya gelerek, Akdağ ile ilgili konularda görüş alışverişinde bulundu. Başkan Yücel, öncelikle Akdağ’da yürütülen imar çalışması hakkında kulüp yöneticilerine bilgiler verirken, 2. Alanya Akdağ Kayak Merkezi Tanıtım Etkinliği de bir diğer gündem maddesi oldu. 2. Alanya Akdağ Kayak Merkezi Tanıtım Etkinliği tarihi, Mart ayında ki hava ve arazi koşullarının belirsizliğinden dolayı henüz netleşmedi. 
DESTEK SÖZÜ VERDİ
Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü, doğaya çöp atanları kınama amaçlı 21 Şubat tarihinde çöp toplama etkinliği düzenleyeceğini Başkan Yücel'e aktardı. Çöp toplama etkinliği onayladığını belirten Yücel, belediye olarak destek sözü verdi. 
YÜCEL'E TEŞEKKÜR ETTİLER
Akdağ’a bir tesis kazandırılması konusunda  yapmış olduğu özverili çalışmalardan dolayı kulüp yöneticileri, Yücel’e teşekkürlerini ileterek toplantı sonlandırıldı. 
 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 17:37
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107