banner129

Büyük Ailem

Gazetelerin tükenip yok olmaya başladığı dönemde Alanya Postası Gazetesi olarak her zaman büyüyüp gelişmek için önemli adımlar attık. Yeniliklere ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak e-gazetemiz ve alanyapostasi.com.tr adresimiz sayesinde siz değerli okurlarımızla her yerde buluşabiliyoruz. 
Kendi çizdiğimiz, yolumuzda özgün, doğru, dürüst ve ilkeli gazeteciliği benimseyerek ilerlerken, 16. Yılımızı geride bırakıyoruz. 
Başarımızın sırrı olarak ise işleyen demir pas tutmaz atasözü ile örneklendirmek doğru olacaktır.  
Genç, dinamik ve işinde uzman ekibimizle birlikte ilerlediğimiz yolda engellerimizi aşıyoruz. 
Başarımızın bir diğer sırrı ise 'aile' olmak. Öyle lafta değil, en harbisinden aile olmak. Kan bağı olmaksızın, kalpten bağlı olmak insanlara. 
Eviniz, yuvanız haline gelen bir yer düşünün. Anne ve babanızın yanından ayrıldıktan sonra güvendiğiniz ikinci yuvanız. Biz böyleyiz. Bizde her şeyden önce aile olmak, aile kavramını hissettirmek önemli oldu. Bazen yorulduk, bazen kızdık birbirimize ama aile olmayı hep içten hissettik. Mesleğe başladığım zamanlarda çok toydum. Her şeyi sıfırdan öğrenerek, hiç bilmeyerek başladım. 
2016 yılında Alanya Postası Gazetesi'nde başladığım serüvenimde, hayatı, sorumluluklarımı, anne ve babamdan sonra güvenebileceğim insanların da olduğunu öğrendim. Çalışmanın aslında külfet olmadığını, mutluluk da verebildiği öğrendim. İnanır mısınız? Şu an yıllık izindeyim ama ofiste olma isteğim var. Siz düşünün artık o büyük ailenin her birinin ne kadar değerli olduğunu. Posta Medyada 5'inci senemi doldururken, bu ailede olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Cumhuriyet'in çocukları olarak, Cumhuriyet'le büyüyen ve gelişen gazetemizin hep var olması dileğiyle.
Muhabir olarak girdiğim bu gazetemizde bana müdürlük yolunu açarak desteklerini benden hiç esirgemeyen başta Hilmi Karagöz ve Mehmet Ali Gürses olmak üzere, gazetecilik sektöründeki kendi bilgi birikimini bana aktararak, yeni deneyimler kazandıran Gaye Coşkun'a ve gazetemizi daha iyi noktalara getirmek için uğraş veren bütün çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Hep beraber nice büyük başarılara...

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gaye Coşkun
Gaye Coşkun - 4 hafta Önce

Birlikte nice 16 yıllara inşAllah. Teşekkürler...

banner107