banner84

Alanya çiçek açtı

Alanya yaz sezonuna hazırlanıyor. Büyükşehir Belediyesi Alanya’da sorumluluk alanı içerisinde bulunan cadde, sokak, park, bahçe, refüjlere 250 bin çiçek dikiyor.

Alanya çiçek açtı
ALANYA YAZIN RENGARENK GÖRÜNTÜLERLE CIVIL CIVIL BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Park ve Bahçeler ekipleri, Alanya'yı turizm sezonuna hazırlıyor. Ana caddelerde refüjlere dikilen değişik renkteki sarmaşık güller farklı bir güzellik katarken, ortaya çıkan görüntü şehrin havasını değiştirdi. Alanya’nın en güzel noktalarına değişik türden 250 bin çiçek ve fidan dikimine başlandı. Mayıs ayı boyunca peyzaj ve çiçek dikim çalışmaları devam edecek.
ASIRLIK ZEYTİNLER
Ekipler, Alanya merkezinde bulunan Mola Kavşağı’nda peyzaj çalışmaları yapıyor. Kavşağa çiçek ve fidan dikiminin yanı sıra yüz yaşında üç adet zeytin ağacı da dikildi. Mahmutlar, Oba, Tosmur, Türkler, Konaklı başta olmak üzere Büyükşehir’in sorumluluk alanı içinde bulunan park, bahçe, refüj ve kaldırımlardaki ağaçlar, budandı, sezonluk bakımları yapıldı.
HERŞEY ALANYA İÇİN
Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “ Bir turizm kenti olan Alanya’nın yaz aylarında daha estetik ve güzel görünmesi için ekiplerimiz yoğun bir tempoyla çalışıyor. Birçok yerde bakım ve dikim çalışması yapılırken, yapılan peyzaj düzenlemeleriyle Alanyamız çok daha güzel görünecek” dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2017, 12:21
banner140
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 4 yıl Önce

Alanya çiçek açmış başlık güzel sizbirde madalyonun öbür yüzünü görün işçilerin maaşları 1,5 aydır ödenmiyor faturalar birikti kira ödenecek para yok birde bunları yazın ne olacak bu 1,5 ayda bir maaş alan işçilerin sonu?

SIRADAKİ HABER

banner107