banner84

Alanya'da asfalt çalışmaları

Alanya Belediyesi’nin mahallelerde yürüttüğü asfalt çalışmaları kapsamında Asmaca Mahallesi’nde 5 kilometre sathi kaplama yapıldı

Alanya'da asfalt çalışmaları
Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol Asfalt Şefliği Birimi, programa alınan mahalle yollarında 2 sathi kaplama, 1 sıcak asfalt ekibi ile çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında son olarak Asmaca Mahallesi’nde 5 kilometre asfalt yapıldı. Kırsal mahallelerde önceliklerinin vatandaşların talepleri doğrultusunda kesintisiz ve kaliteli ulaşım olduğunu belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Ekiplerimiz mahallelerde öncelik arz eden yollarda çalışmalarını sürdürüyor. Hedefimiz Alanya’nın her noktasında refahı sağlamak. Bu hafta içerisinde en uzak mahallemiz olan Başköy Mahallesi’nde asfalt çalışmamız devam edecek” dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 11:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasbahce yol mağduru
Hasbahce yol mağduru - 2 yıl Önce

Köy yollarına hassasiyet gösteren belediyeyi şehrin merkezinde bulunan hasbahce Mahallesi'nde de görmek isteriz.her gün arazöz ile çamura bulanan yollardan ve yolun tozundan illAllah ettik.cozum masasına durumu defalarca ilettik ama 8 aydır bitmeyen ve bizim göremediğimiz altyapı çalışmalarını bahane ediyorlar.luks sitelerde çamur ve toz içinde boğuluyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner107