banner84

Açı'da son zil partisi

Fen Bilimleri Koleji'ne dönüşen Açı Dershanesi'nde öğrenciler için son zil partisi düzenlendi

Açı'da son zil partisi

Konuyla ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Barutçu ve  Nihat Barutçu şunları söylediler:

"2009 yılında eğitim yolculuğuna başlayan Açı Dershanesi olarak tüm öğrencilerimize son zi partisi düzenlendik. Bu aynı zamanda ruhsatın  21.05.2015 tarihinde onaylanmasıyla Fen Bilimleri Koleji'ne de bir merhaba partisiydi.

 Düzenlediğimiz partide idareci, öğretmen ve personele, 4 yıl ve daha fazla Açı Dershanesi öğrencisi olmuş öğrencilere, başarı ve onur madalyalarıyla ödüllendirdik. Fen Bilimleri Temel Lisesi yetkin idari kadromuz ve deneyimli öğretmenlerimizle 2015-2016 öğretim yılında öğretime başlayacağız.  Kurumumuz tam gün eğitim verecektir. 6 yıl önce Açı Dershanesini açarak Alanya eğitimine katkıda bulunmaya başladık.

Bu yolculuk sona ererken 2015-2016 Öğretim yılı itibariyle ulusal bir marka olan Fen Bilimleri Kurumlarıyla yolumuza devam etme kararı aldık. Bu süreçte velilerimizin desteğini hep yanımızda hissettik.
Velilerimiz en kıymetlilerini -çocuklarını- bize emanet ettiler. Biz de velilerimizin güvenini sarsmadan, eğitim ve kaliteden ödün vermeden çalıştık. Değerli velilerimiz, çocuklarınıza güzel bir gelecek oluşturmak adına bizimle bu yola çıktığınız, işbirliğiniz ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

 Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü'ne, okullarımızın müdürlerine ve öğretmenlerine ayrıca teşekkür ederiz.
 Alanya Fen Bilimleri Temel Lisesi ailesi olarak sizlerin güvenini sarsmadan, sizlerden aldığımız güçle eğitim yolculuğumuza devam edeceğiz. Fen Bilimleri Temel Lisesi için  avantajlı erken kayıtlarımız devam etmektedir.
Bu yolculukta emeği geçen, katkıda bulunan herkese sonsuz teşekkür ve saygılarımızı sunarız. Eğitim, eğitimcilerin işidir.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2015, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107