banner84

AHEP Üniversitesi'nde öğrenciler çok hareketli

Açıldığı günden beri genç, dinamik ve aktif bir üniversite olacağı mesajını veren Alanya HEP Üniversitesi son zamanlarda bu mesaj doğrultusunda etkinlikler gerçekleştirmeye hız kesmeden devam ediyor

AHEP Üniversitesi'nde öğrenciler çok hareketli
 Alanya HEP Üniversitesinde hazırlık sınıfı öğrencilerinin geçtiğimiz günlerde üniversite bahçesinde İngilizce tanıttıkları bir etkinlik düzenlediler.  Çeşitli stantlarda yiyecek ve içecek ikramının yanı sıra çeşitli oyunların da olduğu bu etkinliğe akademisyenler de yoğun ilgi gösterdi. Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü akademisyenleri de hazırladıkları mangal ile öğrencilere destek verdiler. Alanya HEP Üniversitesi’nin açılmasında büyük katkı sağlayan eski Belediye Başkanı Av. Hasan Sipahioğlu da etkinliğe katılarak öğrencilerle keyifli zaman geçirdi. 
24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ise Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencileri  hazırladıkları yiyeceklerle akademisyenlere sürpriz yaptılar.
Öğrenciler aynı zamanda Alanya’da gerçekleşen kültürel faaliyetlerle de ilgileniyor.  Hazırlıkları devam eden Bir Şehnaz Oyun ‘un provasını izlemek için Alanya Kültür Merkezi’ne giderek çalışmaları izlediler. Öğrencilerden Alperen Tosun “Oyunun hazırlık aşamasında orada olup çalışmaları görmek bizi çok heyecanlandırdı.  Gerek sahne arkasında gerekse seyirci koltuklarında provayı gözlemlemek bizim için mükemmel bir deneyimdi” diyerek duydukları heyecanı dile getirdi.
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107