banner84

Alanya'da karne heyecanlarını Erdoğan'la paylaştılar

Alanya'nın Mahmutlar Kılıçarslan İlkokulu öğrencileri karnelerini aldıktan sonra karne mutluluklarını, twitter üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ilettiler.

Alanya'da karne heyecanlarını Erdoğan'la paylaştılar

-Asiye ELİAÇIK

Alanya'nın en büyük mahallerinin biri olan Mahmutlar Mahallesi'nde, Kılıçarslan İlkokulu öğrencileri karnelerini aldıklarından sonra, başarılı bir dönem geçirdiklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a iletmek istedi. Sınıf öğretmenleri öncülüğünde çocuklar sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden bir video yayınladı ve heyecanlarını paylaştı. Videoda sınıf öğretmenleri, Arel isimli öğrencinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bir mesajı olduğunu belirtti. Öğrenci ise, "Tayyip dede, iftihar belgesini aldım, çok mutluyum" dedi. Bir diğer öğrenci de "Ben de takdir aldım" diyerek mutluluğunu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la paylaştı. Videonun sonunda ise öğrenciler hep birlikte kameraya karnelerini göstererek poz verdi.

CUMHURBAŞKANI KAYITSIZ KALMADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise bu paylaşıma kayıtsız kalmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan öğrencilerin videosuna verdiği cevapta, "Sevgili yavrularım, kıymetli öğretmenim, bu güzel karne günü mesajınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizi ve tüm Türkiye'deki öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum. Hepinize mutlu, keyifli tatiller" ifadelerini kulandı.Alanya Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107