banner84

Alanya Doğa Okulları Cumhuriyetimizin 92.yılını tüm coşkusuyla kutladı

Alanya Doğa okulları Cumhuriyet coşkusu, sabah saatlerinde Alanya Doğa okulları konferans salonunda, coşkulu marşlar ve Cumhuriyet temalı drama gösterileriyle başladı.

Alanya Doğa Okulları Cumhuriyetimizin 92.yılını tüm coşkusuyla kutladı
Alanya Doğa okulları Cumhuriyet coşkusu, sabah saatlerinde Alanya Doğa okulları konferans salonunda, coşkulu marşlar ve Cumhuriyet temalı drama gösterileriyle başladı. Gündüz saatlerinde başlayan bu eşsiz ziyafet akşam saatlerinde yerini Alanya Doğa okulları okul aile timinin düzenlediği 'Cumhuriyet Balosu'na' bıraktı. Alanya Doğa okulları kurucu temsilcisi Şule Noyan, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel sırasıyla söz alarak günün anlam ve önemine ilişkin duygularını dile getirdiler. 'Cumhuriyet Öyküsü' isimli video gösterisinin ardından, lise kademesinde eğitim gören öğrencilerden oluşan dans topluluğu hazırladıkları vals gösterisini izleyenlere sundu. 
Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde 'biz'olabilmenin gururunu yaşatan ve Alanya Doğa okulları ailesinin tüm bireylerini bir araya getiren okul aile timinin hazırladığı Tüm geliri yardıma muhtaç öğrencilere bağışlanacak olan, gece zeybek gösterisiyle devam etti. coşkulu kutlama pasta kesimi ve ses sanatçısı Ranya Çağlar'ın seslendirdiği şarkılarla son buldu. 
Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2015, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107