banner165

Alanya'nın bilim kalesi stres attı

Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin motivasyona ihtiyacı olduğu bu günlerde, Alanya Bilim Kalesi anlamlı bir etkinliğe imza attı. Bilim Kalesi tarafından düzenlenen kahvaltı etkinliğinde öğrenciler ve öğretmenler kaynaşırken, sınav streslerini de attılar.

Alanya'nın bilim kalesi stres attı

Alanya Bilim Kalesi öğrencileri Veranda Restaurant’ta gerçekleşen kahvaltı etkinliğinde buluştular.Alanya’nın eşsiz manzarası eşliğinde öğrenciler hem kaynaştı, hem stres attı. Bir eğitim yuvası olarak öğrencilerin motivasyonlarına kattıkları değerden dolayı tüm öğrenciler memnun kaldı.

HEM MOTİVE OLDULAR HEM BİRLİK OLDULAR
Alanya Bilimkalesi Müdürü Ebru Altınkaynak yapılan etkinlik ile ilgili Alanya Posta Tv’ye konuştu. Altınkaynak, sınav stresi yaşayan öğrencilerin motive amaçlı ve birlikteliklerini güçlendirmeye yönelik bir organizasyon düzenlediklerinden bahsederek,’’Bugün burada güzel bir etkinlikle beraberiz. Yaz kursu öğrencilerimiz ile hazırladığımız kahvaltı organizasyonumuzu hem motivasyon amaçlı hem de beraber güzel bir zaman geçirmek amacıyla gerçekleştirdik’’ dedi.

YENİ DÖNEME HAZIRLIK
Güz döneminin başlayacağını ve bu süreçte de öğrencilerin yanında olmaya devam edeceklerini aktaran Altınkaynak,’’Bundan sonraki süreçte güz dönemimiz başlıyor.Eylül döneminden sonra sınav öğrencilerimiz ile birlikte bu süreci yöneteceğiz.Yoğun bir tempo olacak. Bu süre zarfında öğrencilerimizi hem motivasyon amaçlı hem eğitimsel desteği her zaman vermeye çalışıyoruz elimizden geldiğince.Biz onlarla birlikte olmaktan çok mutluyuz.Onlar da aynı şekilde. Bu süreci çok güzel bir şekilde yürüteceğimize inanıyoruz.Tüm öğrencilerimize bu süreçte başarılar diliyorum’’ dedi.

‘YENİ ÖĞRENCİLERE KAPIMIZ AÇIK’
Profesyonel kadrosu, konusun da uzman eğitimcileri ile öğrencilerinin başarılarını maksimuma çıkarmaya hedefleyen Alanya Bilim Kalesi’ne başvuruyu bu adresten yapabilirsiniz:  Kadıpaşa mh. A.Haydar Sok.Dim Apt:10/A Vergi Dairesi Yanı Alanya -Özlem KAYGUSUZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169