banner84

Alanya'ya da gelecek

Mektebim'in Antalya’da hizmete girecek yeni kampüsü ile ilgili konuşan Kalko,"Gelecek sene Konyaaltı’nda, bir sonraki sena Lara yatırım yapacağız. Bu yatırımlarımızı Alanya, Manavgat, Korkuteli lokasyonlarında sürdüreceğiz” dedi.

Alanya'ya da gelecek
Mektebim'in Antalya’da hizmete girecek yeni kampüsü, gerçekleştirilen basın toplantısıyla tanıtıldı. Akra Otel’de gerçekleştirilen toplantıya, Mektebim Okulları Kurucusu Ümit Kalko’nun yanı sıra Mektebim Okulları Muratpaşa Direktörü Atilla Altuntaş, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Derya Gani, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökçe, İl Emniyet Müdür Yardımcı Ramazan Ahmet Taşır, Muratpaşa İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Cem Şahiner, Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve davetliler katıldı.
'ALANYA LOKASYONUNDA DA SÜRDÜRECEĞİZ'
Mektebimin Muratpaşa kampüsünün 11 bin metrekare kapalı alana sahip olduğunu kaydeden Ümit Kalko, “Bin 200 kontenjana sahip. İçinde bir çok sosyal olanaklara sahip, yarı olimpik yüzme havuzu, konferans salonu, cep sinema salonu, buz pateni alanı, robotik sınıflar, gelişmiş laboratuarlar, müzik ev sanat atölyelerine kadar bir çok özelliği barındırıyor. Özel okulun sıfırdan yapılmasını daha doğru ev sağlıklı buluyoruz. Bizim, 51 kampüsümüzün tam 50 tanesi sıfırdan özel okula göre tasarlanmıştır. İyi bir eğitim, iyi bir eğitim ortamında verilir. Antalya’ya yatırım yapmak bu seneye kısmetmiş. Gelecek sene Konyaaltı’nda, bir sonraki sena Lara yatırım yapacağız. Bu yatırımlarımızı Alanya, Manavgat, Korkuteli lokasyonlarında sürdüreceğiz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2017, 19:44
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107