banner84

ALKARDER'den eğitime destek

Alanya Karadenizliler Derneği tarafından, Sakine-Nesibe Zamanoğlu Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi binasının donanımı konsunda yardım eli uzatıldı

ALKARDER'den eğitime destek
 Sakine-Nesibe Zamanoğlu Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi Alanya'da eğitim hayatında büyük bir eksikliği doldururken, eğitimin daha kaliteli devam etmesi için gerekli olan donanım konusunda ise ALKARDER yönetiminin öncülüğünde eksikler giderildi. Alanya’nın en güzel noktalarından birine konumlanmış olan okulda geçtiğimiz günlerde Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir’inde davetli olduğu bir etkinlik düzenleyen Alanya Karadenizliler Derneği Başkanı Mehmet Balıkçı, Kaymakam Erhan Özdemir ve Okul Müdürü Süleyman Gönüllü, hayırseverlere teşekkür ettiler. Desteklerinden dolayı da ALKARDER üyeleri ve dostlarına günün anısına teşekkür belgesi verildi.
Okul için yapılan çalışmaların en önemlisi oturma odası ve yatak odasından oluşan çocukların bireysel olarak gelişimlerine katkı sağlayacak Yaşam Atölyesi, dersliklerdeki klimalar ve materyaller oldu. Atatürk’e Selam vermeden okula girmek istemeyen bir öğrencinin isteği de yerine getirilerek, okulun Atatürk büstü konusu çözüme kavuşturuldu.
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2014, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157