banner84

ALKÜ akademik kadroyu güçlendiriyor

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ), farklı bölümler için 2 ayrı ilanda 20 akademik personel alımı yapacağını duyurdu.

ALKÜ akademik kadroyu güçlendiriyor

Özgür YILMAZ

ALKÜ’nün akademik birimlerine, yükseköğretim kanununda belirtilen şartlara haiz öğretim üyesi alınacağı resmi gazetede ilanen duyuruldu. Adayların istenilen belgelerle birlikte 14 Ocak mesai bitimine kadar ALKÜ’ye şahsen müracaat etmeleri gerekmekte. Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna 6 personel alımı yapılacak.

Alım yapılacak bölüm ve kadrolar ise şu şekilde; Rafet Kayış Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümüne Harita Mühendisi 1 Profesör; Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümüne Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi alanında 1 doçent, Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümüne 1 Dr. Öğr. Üyesi, Diş Hekimliği Fakültesi Ağız-Diş ve Çene Cerrahisi Bölümüne Dental Implant ve Eklem Düzensizlikleriyle ilgili çalışma yapmış 1’er Dr. Öğr. Üyesi ve Alanya Ticaret ve Sanayi Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık Bölümüne 1 Dr. Öğr. Üyesi alımı yapılacak.

ALKÜ ayrıca Akseki Meslek Yüksekokulu’na 3, ALTSO Meslek Yüksekokulu’na 1, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na 1 öğretim görevlisi, Yabancı Diller Yüksekokulu’na 2 öğretim görevlisi, Sağlık Bilimleri Fakültesine 1 Turizm Fakültesine 1, Diş Hekimliği Fakültesine 1 ve Rektörlük Kadrosuna 4 öğretim görevlisi alınacak.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2020, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107