banner129

ALKÜ'lü öğrenciler mezun oluyor

ALKÜ 2018- 2019 yılı akademik döneminde mezun olmaya hak kazanan bin 348 öğrenci için 21 Haziran'da mezuniyet töreni yapılacak

ALKÜ'lü öğrenciler mezun oluyor

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi'nde (ALKÜ) 2018- 2019 yılı akademik döneminde mezun olmaya hak kazanan 754’ü lisans, 594’ü ön lisans öğrencisi olmak üzere toplamda bin 348 öğrenci için 21 Haziran'da mezuniyet töreni gerçekleştirilecek. Mezuniyet töreni, Kestel Yerleşkesi Amfi Tiyatroda saat 19.00’da başlayacak.
'HIZLA BÜYÜYÜP, GELİŞİYORUZ'
Yoğun bir çalışma döneminin ardından bir akademik yılın daha sonuna geldiklerini ifade eden ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı, bu yılı öğrencilerimizin mezuniyetiyle sonlandıracaklarını ifade etti. Rektör Pınarbaşı, “Yeni bir üniversite olmamıza rağmen çok hızlı büyüyen ve gelişen bir üniversiteyiz. Öğrencilerimiz, akademik ve idari personelimizle birlikte yoğun geçen bir akademik yılı geride bırakıyoruz. 21 Haziran Cuma günü öğrencilerimizin mezuniyet heyecanına bir kez daha şahit olmanın mutluluğunu yaşayacağız. Mezun olacak öğrencilerimize şimdiden hayatlarında başarılar dilerim” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107