banner84

Aşkım kapışmak ALTSO'da

Ünlü Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, ALTSO Akademi’nin düzenlediği ve Alanya Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek seminer için Pazartesi günü Alanya’ya gelecek.

Aşkım kapışmak ALTSO'da

Alanya halkını ve ALTSO üyelerini seminere davet eden ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Ünlü Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak’ın Türkiye’de ilk kez ALTSO için ücretsiz kişisel gelişim eğitimi vereceğini söyledi. ALTSO’nun eğitim çalışmalarının ALTSO Akademi adı altında devam ettiğini belirten Başkan Şahin, “ALTSO yönetimi olarak ‘Eğitimi en yukarıya çıkaracağız’ hedefi koymuştuk. Bu kapsamda ALTSO Akademi’yi kurduk. Göreve geldiğimiz günden bugüne de 10 binin üzerinde kişiye eğitim sertifikası verdik. Bu anlamda hedefimize doğru gidiyoruz. Bilindiği gibi kişisel gelişimler, mesleki eğitimler ve girişimcilik eğitimleriyle birlikte 50 bin rakamını kendimize hedef belirlemiştik. ALTSO yönetimi olarak vatandaşlarımızdan ve üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda eğitim çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.

ALTSO'DAN DAVET VAR

Seminerler hakkında da bilgi veren Başkan Şahin, “15 Haziran 2015 Pazartesi günü saat 19:30’da ise Ünlü Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak’ı getiriyoruz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz ay da Aşkım bey ALTSO’ya gelmiş, bir seminer vermişti, o zaman odamızın konferans salonu yetersiz kalmıştı, tıklım tıklım dolmuştu. Bu yüzden Pazartesi günkü seminer Alanya Açık Hava Tiyatrosu’nda olacak” diye konuştu.

Başkan Şahin, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Aşkım Kapışmak bey bugüne kadar ülkemizde hiçbir yerde ücretsiz kişisel gelişim eğitimi vermemişti. İlk defa Alanya’da ücretsiz bir eğitim verecek.”

Başkan Şahin’in ardından söz alan ALTSO Akademi Eğitim Danışmanı Gökçen Nazifoğlu, ise Aşkım Kapışmak’ın vereceği eğitim hakkında bilgiler verdi. Nazifoğlu, “Eğitim, Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili, İnsanları Etkileme ve İkna Etme Sanatı, Motivasyon ve Verimli Çalışma Yöntemleri konularını içeriyor. Ayrıca bu konu başlıklarının her biriyle ilgili de Aşkım Kapışmak Akademi tarafından katılımcılara sertifika verilecektir, vatandaşlarımızın katılımlarını bekliyoruz” diye konuştu

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2015, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107