banner84

Bahçeşehir farkı

2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı'nın son gününde Bahçeşehir Koleji öğrencileri, farklı etkinliklere de imza atarak karne heyecanı yaşadılar.

Bahçeşehir farkı
 Bahçeşehir Koleji Alanya 2013-2014 Eğitim - Öğretim yılını tamamladı. Her geçen gün akademik ve sosyal başarılara imza atan  Bahçeşehir Koleji Alanya öğrencileri, verimli geçen bir yılın sonunda yaz tatiline çıktı. Okulun son gününde öğrenciler karne almanın heyecanını yaşarken, çok sayıda veli de bu mutluluğa ortak oldu. 
Lise ve Ortaokul öğrencilerinin dün  saat 10.00’da; Anaokulu ve İlkokul öğrencilerinin saat 11.00’da gerçekleşen çoşku dolu karne törenleri görülmeye değerdi.  Bahçeşehir Koleji Alanya Fen-Anadolu Lisesi Müdürü Sibel Arıkan ve Bahçeşehir Koleji Alanya Anaokulu-İlkokul-Ortaokul Müdürü Sayın Feyyaz Uysal, akademik-sosyal-spor başarılarının elde edildiği 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılının sonunda  öğrencilere başarı belgelerini takdim etti. Karne heyecanında 12.sınıftan mezun olan öğrenciler kendileri için hazırlanan bölüme el izlerini bıraktı. Her yıl geleneksel olarak 12.sınıf öğrencilerinin gerçekleştirdiği hatıra duvarına, 2013-2014 mezunları da eklendi. 
Karne gününe damgasını vuran ise Bahçeşehir Koleji Alanya 3.sınıf öğrencileri oldu. Yıl içerisinde yazdıkları şiirleri ve kendi çizimlerinden oluşan resimlerin yer aldığı “Şiir Düştü Aklıma” kitaplarının imza günü Bahçeşehir Koleji Alanya’da gerçekleşti. Bahçeşehir Koleji Alanya velileri, imza gününde minik 68 şaire kitaplarını imzalattı. 
Daha ilkokul öğrencisi olarak bir şiir kitabı sahibi olmanın gururunu öğrencilerimizle birlikte  Bahçeşehir Koleji Alanya ailesi bir arada yaşadı. Bahçeşehir Koleji Alanya ailesi tören sonunda öğrencilerini iyi bir tatil geçirmeleri dilekleriyle uğurladı.
Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2014, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157