banner84

Bahçeşehir öğrencileri hayran bıraktı

Bahçeşehir Koleji Alanya Okul Korosu, AKM'de müzik dinletisi programı gerçekleştirdi

Bahçeşehir öğrencileri hayran bıraktı

Alanya Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Bahçeşehir Koleji Alanya Okul Korosu Müzik Dinletisi programına Alanya halkı, veliler, Bahçeşehir Koleji Alanya yönetim kadrosu ve öğretmenleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda geçtiğimiz günlerde şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Zekeriya Zencirli ve tüm şehitlerimize ithafen “Yiğidim Aslanım” şarkısı Bahçeşehir Koleji Alanya Fen Bilgisi Öğretmeni Seyhun Peker tarafından seslendirildi.
İZLEYENLERİN BEĞENİSİNİ KAZANDILAR
Programın devamında Bahçeşehir Koleji Alanya Okul Korosu, dinleyenlere geçmişten günümüze hafızalarda yer eden nostaljik eserler sundular. Sahnede sevilen şarkı ve türküleri seslendiren okul korosu izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Öğrencilerin sahne aldığı konserde bazı öğrencilerbireysel sahne alıp düet yaptılar ve sesleriyle, profesyonelleri aratmayan performanslarıyla izleyenlerin beğenisini kazandılar. 
Bahçeşehir Koleji Alanya Kurucusu Burcu Haboğlu Baba, Müzik Öğretmeni Berna Alicikoğlu ve Okul korosu öğrencilerine konsere hazırlanmalarında gösterdikleri emeklerinden dolayı teşekkür etti. 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 17:37
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107