banner129

Bahçeşehir öğrencilerinden ince dokunuş

Bahçeşehir Koleji Alanya ailesi sayısız sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyor.

Bahçeşehir öğrencilerinden ince dokunuş
 Bahçeşehir Koleji Alanya, Alanya’ya her alanda katkı sağlamaya ve kendi çevresine verdiği önemi gözler önüne sermeye devam ediyor.

Bahçeşehir Koleji öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında,Ünlü ressam “Joan Miró Ferra”ya ait  yapıtın reprodüksiyonunu Yaşam Hastanesi'nin Çocuk bölümüne hediye etti. Proje sorumlusu,Öğretmen Gül Banu Özsoy projenin amacını şöyle ifade etti:  “Bahçeşehir Koleji Görsel Sanatlar bölümü olarak bu proje ile öğrencilerde sosyal sorumluluk bilincini arttırmayı, görsel sanatlar ile sosyal sorumluluk projelerini kaynaştırma yeteneği geliştirmeyi ve öğrencilere farklı bakış açıları kazandırmayı hedeflemekteyiz.”

Bahçeşehir Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Metin ALTUN, görsel sanatlar öğretmenleri Gül Banu Özsoy, Emine BALABAN ve 4. Sınıf öğrencilerinden Pelin DENİZ, Elif Umut HASEKİ, Kadir Emir NAZİFOĞLU, Reyhan GÜNEY,  Hüseyin Can ÖZKAYNAR, Furkan SÖNMEZ, Ada DEMİR,U.Demir DİREKÇİ, Onat TOPRAK, Nehir KESKİN Özel Yaşam Hastanesini ziyaret ederek hazırlamış oldukları eseri teslim etti. Öğrencilerin 3 aylık emeklerini karşılıksız bırakmayan Özel Yaşam Hastanesi Müdürü Nurtaç ARI ve ekibi projede emeği geçen tüm öğrencilere teşekkür belgelerini ve hediyelerini sunduktan sonra hastane polikliniklerini gezdirerek, öğrencilere ikramlar sundu.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107