banner84

Bahçeşehir paylaşıyor

Bahçeşehir Alanya Koleji öğrencileri, Mahmutlar Kılıçarslan İlkokulu öğrencilerini ziyaret ederek, sevinçlerini ve heyecanlarını paylaştılar

Bahçeşehir paylaşıyor
 Bahçeşehir Koleji Alanya Öğrenci Meclisi “Paylaştıkça Büyür Her Şey” sloganı ile 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılına da hızlı başladı. Mahmutlar Kılıçarslan İlkokulu öğrencilerine, öğrencilerin hayallerine, umutlarına dokunmak için ardım kampanyası düzenlendi. 
Kampanya sonucunda Mahmutlar Kılıçarslan İlkokulu’nu, Bahçeşehir Koleji Alanya 6. Sınıf öğrencileri ziyaret etti. 
Bahçeşehir Koleji Alanya Öğrenci Meclisi ziyaretleri esnasındaki çeşitli etkinlikler aracılığıyla arkadaşlarıyla bir araya geldi. Motosiklet eğitimi, satranç turnuvası, bahçe oyunlarının gerçekleştiği ziyarette hem Bahçeşehir Koleji Alanya öğrencilerinin, hem de Mahmutlar Kılıçarslan İlkokulu öğrencilerinin mutlulukları görülmeye değerdi. 
 Bahçeşehir Koleji Alanya ailesi yıl içerisinde gerçekleştirdiği birçok etkinlikle sadece kendi öğrencileri için değil, Alanya’da eğitim gören tüm öğrenciler için de hizmet veriyor. Her yıl düzenli olarak çocuk şenlikleri, bayram kutlamaları, sosyal sorumluluk projeleri, kabul sınavları, kitap fuarı, ğitim seminerleri düzenleyen ve YGS' de tüm okullara gerçekleştirdiği seferberlik ile Alanya’nın eğitime gönül vermiş kurumu  olan Bahçeşehir Koleji Alanya yine çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  
Bir ülkenin geleceği çocuklarının eğitiminde gizlidir prensibini benimseyen Bahçeşehir Koleji Alanya, yardımlaşmanın ve paylaşmanın önemini öğrencilerine benimsetmiş olmanın haklı gururu ile Öğrenci Meclisi’nin çalışmalarına tam destek sağlıyor. 
Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107