banner84

Bahçeşehir'de Öğretmenler Gün'ü

24 Kasım Öğretmenler Günü Bahçeşehir Koleji Alanya’da coşkuyla kutladı. Dolu dolu kutlamaların yapıldığı günde anaokulundan liseye her kademede heyecan, coşku ve mutluluk görülmeye değerdi.

Bahçeşehir'de Öğretmenler Gün'ü
 Ortaokul öğrencilerinin hazırladıkları öğretmenlerin gözünden öğrenciler drama gösterisi, yabancı öğrencilerin sunumları, her dilde öğretmenler günü kutlaması, alfabenin tarihi, öğretmen videosu beğeniyle karşılandı. Ardından sahneye lise öğrencileri çıktı.

Bahçeşehir Koleji Alanya lise öğrencilerinin de öğretmenleri için hazırladıkları konuşmalar, sunumlar ve slaylatlar arkadaşları ve öğretmenleri tarafından büyük alkış aldı. Lise öğrencilerinin sahneye koyduğu öğretmen taklitleri ve okul orkestrasının performansı ile program sona erdi.

Tüm gün gerçekleşen öğrenci sunumlarını Görsel Sanatlar Bölümünün 24 Kasım Öğretmenler günü için hazırladığı resim sergisi taçlandırdı.

Gün sonunda bir sürpriz de Bahçeşehir Koleji  Alanya Okul Aile Birliği üyeleri tarafından gerçekleştirildi. Okul yemekhanesinde hazırlanan ikramlar ile geleceğin temellerini atan öğretmenlere minnettarlıklarını sunan okul aile birliği üyeleri renkli anların yaşanmasını sağladı.

24 Kasım Öğretmenler Günü Bahçeşehir Koleji Alanyada En Güzel Öğretmenler Odası” yarışmasının ödüllerinin takdimi ile sona erdi. 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 12:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107