banner84

Bahçeşehir'den seminer

Seminer ilgiyle takip edildi.

Bahçeşehir'den seminer

Bahçeşehir Üniversitesi, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, Bahçeşehir Koleji Alanya işbirliğinde düzenlenen seminere Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç.Dr. Yeşim Neğiş, Kampüs Koordinatörü Mümin Yıldırım, İletişim Sorumlusu Nazlı Özekici katıldı.

Alanya’da eğitim gören ve üniversite hayalleri için çalışan öğrencilere yönelik düzenlenen seminer için, Bahçeşehir Koleji Alanya kurucuları Burcu Baba ve  Cihan Baba’nın özel daveti ile Alanya’ya gelen uzmanlar, öğrencilerle buluştu. 
ALTSO’da başlayan seminerde Yeşim Neğiş, Tıp Fakültesi'nde gerçekleşen dersler, sistemler hakkında bilgi verirken, Mümin Yıldırım üniversite tercihleri, üniversite kabul mülakatları hakkında öğrencileri aydınlattı. Sunum sonunda Alanya’da eğitim gören devlet okulu ve özel okul  lise öğrencileri Tıp Fakültesi'ne ait merak ettikleri soruların yanıtlarını uzmanlardan aldı.
Alanya’da adım attığı, imzasını eklediği her alanda farkını ortaya koyan Bahçeşehir Koleji Alanya bir kez daha kendi öğrencileri için değil Alanya’da eğitim gören tüm öğrenciler için çalıştığını herkese açık bir seminerle gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2015, 23:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107